Nikon Z6 II + 24-200mm f/4.0-6.3 + FTZ II Adapter
-
x
Sinds 1935
Gratis verzending vanaf €100,-
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
| Webshop: |
Direct Leverbaar
|
| Winkel: |
Afhalen na 1 werkdag
|
Normale prijs 2.669,- Prijs vanaf 2.169,-
of 3x 723,00, zonder rente
Vandaag voor 16:00 besteld, morgen in huis!
5 jaar garantie
Inruil altijd mogelijk
Gratis verzending vanaf €100
Met deze kit heb je een prachtige camera met een mooie alles-in-één-lens. Voor de prestaties is deze kit verrassend compact. De Nikon Z6 II is een fullframe systeemcamera die geschikt is voor zowel fotografen als videografen. En met de 24-200mm heb je een standaardlens en een telelens in één!
De Nikon Z6II is een razendsnelle en veelzijdige fullframe systeemcamera die uitermate geschikt is voor zowel fotografie als videografie. De camera is geschikt voor professionals en veeleisende hobbyisten.
Sensor en processor
De Nikon Z6 II heeft een fullframe BSI CMOS sensor met 24.5 megapixels. Deze sensor zorgt voor zeer gedetailleerde beelden en levert uitstekende prestaties, ook bij weinig licht. Je kunt native ISO-waardes gebruiken van 100 tot 51200 (uitbreidbaar naar 50 - 204.800).
De sensor werkt nauw samen met twee EXPEED 6 processoren. Daardoor is de camera razendsnel: je kunt tot 14 beelden per seconden opnemen voor maar liefst 124 opeenvolgende foto’s.
Video
Net als zijn voorganger is ook de Z6II uitstekend geschikt voor het maken van video’s. Maak prachtige UHD 4K video’s op 30p, maar het wordt mooier: Nikon heeft een update aangekondigd waarmee dit verhoogd kan worden tot 60fps. Ook kun je Full HD video’s maken op 1080p tot 120 fps voor mooie slow-motion opnames.
De Nikon Z6 2 heeft ook geavanceerde video-functionaliteiten zoals N-Log gamma en HLG, waardoor je een extra groot dynamisch bereik krijgt. Wanneer je opneemt met een externe recorder over HDMI kun je tot 10-bit data over schrijven. Ook kun je Focus Peaking en Zebra Stripes gebruiken om meer controle over je beeld te krijgen. Voor je audio kun je gebruik maken van de ingebouwde stereo-microfoon, of van een externe microfoon via de 3.5mm stereojack. Je kunt het geluid monitoren via de aparte koptelefoonuitgang.
Autofocussysteem
Dat de Nikon Z6II een snelle camera is, was al duidelijk. Maar ook op het gebied van de autofocus is de snelheid indrukwekkend: de camera biedt 273 fase-detectie autofocuspunten die 90% van de sensor bedekken. Hierdoor profiteer je van snelle autofocus tijdens zowel fotografie als videografie. Daarbij heeft de camera ook contrastdetectie autofocuspunten die samenwerken met de fase-detectie punten. Zo profiteer je van een hybride autofocussyteem. De autofocus werkt nu tot -4.5 EV.
De gezichts- en oogdetectie autofocus werkt niet alleen in de Auto Area AF, maar nu ook in de Wide Area AF. Je kunt dus zelf een gebied kiezen waarin de camera ogen en gezichten van mensen en dieren detecteert. Dat maakt de techniek extra veelzijdig.
Kenmerken
Met de Nikon FTZ Mount Adapter kun je objectieven voor Nikon spiegelreflexcamera's gebruiken op een Nikon systeemcamera met Z-mount. De FTZ-adapter werkt met meer dan 360 verschillende Nikon-objectieven samen.
De lenzen werken net zo goed als feilloos met de FTZ-adapter samen: autofocus, belichting en beeldstabilisatie werken nog steeds. De adapter is stof- en spatwaterdicht, heeft een statiefaansluiting op de onderkant en is gemaakt van hoogwaardig magnesium voor extra degelijkheid.
Werkt samen met behoud van autofocus met:
| Model | Z6 II |
|---|---|
| Megapixels | 24,5 MP |
| Type beeldsensor | BSI CMOS |
| Sensor formaat | Full-frame |
| Beeldstabilisatie | Ja |
| ISO gevoeligheid (min) | 100 |
| ISO gevoeligheid (max) | 51200 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 1:1, 3:2, 4:3, 16:9 |
| Stof- en Spatwaterdicht | Ja |
| Connectiviteit | Bluetooth, Wifi |
| Maximale beeldresolutie | 6048 x 3400 Pixels |
| Videoresolutie | 4K |
| Maximale videoresolutie | (4K) 3840 x 2160 / 30fps |
| Lensvatting | Nikon Z |
| Ondersteunde formaten | JPEG / RAW |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Kantelbaar Scherm | Ja |
| Touchscreen | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC, XQD, CFexpress Type B |
| Brandpuntbereik | 24 - 200 mm |
| Diafragma (F-F) | 4,5 - 6,3 |
| Maximaal diafragma | 4.0 |
| Minimaal diafragma (f/) | 36 |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Scherpstelling | Automatisch & handmatig |
| Manuele focus | Ja |
| Dichtsbijzijnde focus afstand | 0.5 meter |
| Lensstructuur (elementen/groepen) | 19 / 15 |
| Aantal diafragma bladen | 7 |
| Filtermaat | 67 mm |
| Accu | EN-EL15c |
| Gewicht | 705 gram / 570 gram |
| Merk | Nikon |